A legjobbikák

Itt található az összes eddigi Gulyakör kihívás nyertese, esetenként dobogósai.

  1. 2021. áprilisi Pulyakör váltó kihívás
    Kisgyerek, lány: Huber Alma, Csongor és Ákos 29:08
    Kisgyerek, fiú: Czövek Bálint és Lőrinc 30:19
    Gyerek, lány: Torbágyi Flóra és Rauscherné Horváth Gyöngy 30:54
    Gyerek, fiú: Hála Godvin és Tamás 25:36
    Serdülő, fiú: Bajnok Botond és Bajnok Borbála 44:22
    Felnőtt I, nő: Kiss Gyöngyvér és Bajnok Dániel 43:47
  2. 2021. májusi kihívás - Pulyakör váltó
    kisgyerek, lány: Vancsó Zsóka, Vancsó Luca, Huber Alma, Németh Saci és Komáromi Virág 56:44
    kisgyerek, fiú: Huber Csongor és Huber Alma 39:25
    gyerek, fiú: Török Misi, Czövek Lőrinc, Kovács Balázs 31:59
    gyerek, lány: Fülep Misi, Bonnyai Vanda, Fülep Aliz, Domonkos Emese 44:35
    felnőtt I. nő: Rauscherné Horváth Gyöngy és Rauscher Fülöp 28:46
    felnőtt I. férfi: Bajnok Dániel és Bajnok Lilla 39:57
    felnőtt II. férfi: Vidovics Zoltán és Tangl Eszter Judit 27:52
  3. 2021. májusi kihívás - Ökörrúgás váltó
    gyerek, lány: Huber Alma, Szekrényessy András, Török Mihály, Czövek Bálint, Czövek Lőrinc, Huber Csongor 3:11:49
    gyerek, fiú: Rauscher Fülöp és Czövek Lőrinc 2:18:47
    fiatal, lány: Kulbert-Fassang Ágnes, Kovács Szilvia és Windisch Gergely 3:58:31
    fiatal, fiú: Huber Ákos, Vancsó Péter 2:30:06
    felnőtt, nő: Tangl Eszter Judit és Vidovics Zoltán 2:36:25
  4. 2021. júniusi kihívás - Pulyakör
    fiú, kisgyerek: Czövek Boni, Gáspár Zsiga, Fülep Misi és Czövek Bálint 48:30
    lány, gyerek: Fülep Aliz, Szabó Viola, Hajtó Aliz, Bonnyai Vanda, Domonkos Emese 38:59
    fiú, gyerek: Kézdy Mátyás, Németh Bogdán, Huber Alma 31:45
    férfi, felnőtt: Huber Ákos 24:54
  5. 2021. nyári kihívás - Marhaton
    nő, felnőtt: Tangl Eszter Judit 6:39:37
    fiú, gyerek: Kézdy Mátyás, Huber Ákos, Rauscher Eszter, Rauscher Ambrus, Rauscher Fülöp 6:57:27
    férfi, fenőtt: Dorogi János, Petró Zoltán, Földesi Máté, Lőrincz Dániel, Varga László 6:13:04
  6. 2021. júliusi Pulyakör kihívás
    lány, kisgyerek: Windisch Csenge 1:54:25
    nő, felnőtt: Tangl Eszter Judit 30:58
    fiú, kisgyerek: Huber Csongor, Rotaru Ábel Gergely 45:46
    fiú, gyerek: Németh Bogdán, Czövek Lőrinc 25:16
    férfi, felnőtt: Huber Ákos 25:36
  7. 2021. szeptemberi kimennyitfut
    fiúk: Kézdy Mátyás: 11580 m
    lányok: Ramocsai Mária 9460 m
  8. 2021. év végi kilométergyűjtés
    1. Rauscherné Horváth Gyöngy
    2. Tangl Eszter Judit
    3. Markó Krisztián
  9. 2022. Ismerd meg a Pilist!
    1. Vidovics Zoltán
    2. Tangl Eszter Judit
    3. Földesi Máté
  10. Gulyakupa 2022
    0-6 évesek: 1. Czövek Bonifác 2. Béres Benedek 3. Vidovics Vince
    7-12 évesek: 1. Czövek Lőrinc 2. Czövek Bálint 3. Rotaru Ábel
    13-17 évesek: 1. Tancau Milán 2. Zsuffa Ábel
  11. Gulyakupa 2023
    0-6 évesek: 1. Czövek Bonifác (268) 2. Magyar Lázár (205) 3. Béres Benedek (163)
    7-10 évesek: 1. Rotaru Ábel (411) 2. Czövek Bálint (396) 3. Kun-Jáger Jonathán (113)
    11-14 évesek: 1. Czövek Lőrinc (356) 2. Kun-Jáger Ábel (105) 3. Kézdy Mátyás (83)
  12. 2023. márciusi mászóverseny
    1. Rotaru Ábel 2. Czövek Bálint 3. Czövek Lőrinc
  13. Golyókupa
    2017-ben és előtte születettek: 1. Czövek Bonifác 2. Béres Benedek 3. Magyar Lázár
    2013 és 2016 között születettek: 1. Czövek Bálint 2. Rotaru Ábel Gergely 3. Kun-Jáger Johanna
    2009 és 2012 között születettek: 1. Czövek Lőrinc 2. Kun-Jáger Ábel 3. Kézdy Mátyás 
    2005 és 2008 között született fiúk: 1.  Bíró András
    2005 előtt született férfiak: 1. Magyar Balázs 2. Nagy-Németh Péter 3. Krizsán Zsolt
    2005 előtt született nők: 1. Rauscher Éva 2. Tangl Eszter Judit 3. Rauscherné Horváth Gyöngy